بلبین برای استارت آپ

بلبین برای استارت آپ شما

استارت آپ های موفق می توانند نمونه ی عالی برای تعریف کار تیمی باشند. اینکه افراد بتوانند نقش هایشان را درست پیدا کنند و در آن قرار بگیرند کلید موفق استارت آپ می تواند باشد . بلبین ابزاری علمی و کاربردی برای این کار در اختیار شما قرار می دهد.

belbincarouselgeneral

افراد در تیم ها هسته اصلی استارپ آها هستند. نحوه تعامل آنها با هم و تاب اوری در مقابل تغییرات زیاد از مهمترین چالش ها در این مرحله شروع است. بلبین به شما کمک می کند:

تمرکز افراد را از `` شرح شغلی`` به `` شرح نقشی `` هدایت کنید.
تمرکز افراد را از `` شرح شغلی`` به `` شرح نقشی `` هدایت کنید.
عدم ثبات و اطمینان محیطی زیاد است. کارهایی که افراد باید انجام دهند متنوع و در حال تغییر. نمی شود شرح شغلی ثابتی تعیین کرد. اگر افراد به جای شرح شغل ، نقشی که در تیم باید داشته باشند را بدانند به آنها کمک می کند راحتر با این عدم ثبات کنار بیایند.
نمونه گزارش تیمی
نمونه گزارش تیمی
تیم عالی تشکیل دهید!
تیم عالی تشکیل دهید!
با کمک بلبین می توانید افراد مناسب برای نقش های مناسب انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید همه نقش های لازم در تیمتان وجود دارد و هر کدام سر جای خودشان هستند. شما به ترکیبی از نقش های اجرایی ، انسانی و ایده محوری نیاز دارید.
تعارضات را یک مزیت رقابتی برای تیم تبدیل کنید
تعارضات را یک مزیت رقابتی برای تیم تبدیل کنید
تنوع سلیقه ها و نقش ها نقطه قوت تیم هاست در حالت عادی می تواند به تنش های و تعارضات مضر تیمی تبدیل شود. با بلبین به آدمها آموزش دهید که چگونه از تفاوت های در تیم به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده کنند و بهره وری و حس تیم را بهتر کنند.
تیمهای پروژه ای را منسجم و کارآمد کنیم.
تیمهای پروژه ای را منسجم و کارآمد کنیم.
درمراحل مختلف پروژه از ایده سازی تا برنامه ریزی ، اجرا و تحویل، بلبین به شما می گوید در هر مرحله چه نقش هایی کلیدی اند و چه کسانی بهترین گزینه ها برای انتخاب این گزینه های هستند.
از اعضای تیم انرژی مثبت بسازید!
از اعضای تیم انرژی مثبت بسازید!
وجود انگیزه بالا و مهارت کافی ، پیش بینی خوبی برای نتیجه مطلوب است. بلبین به شما کمک می کند با آشنا سازی افراد با نقش های استعدادیشان به آنها انگیزه و اعتماد به نفس دهید. فعالیتهای طراحی شده بلبین کمک می کند افراد یکدستگی و تفاوت های را با هم تمرین کنند و برای تیمشان انرژی زا

شما می توانید برای تیمهایی که بین ۳ تا ۱۵ نفر هستند گزارش تیم تهیه کنید و از همه این مزایا استفاده کنید. ما برای تیم شما آموزش اختصاصی کارتیمی بر اساس گزارشهای فردی و افراد خاص تیم شما برگزار خواهیم کرد. درخواست گزارش تیمی از این لینک می توانید سفارش دهید. هر سوالی داشتید مشتاقانه منتظریم به شما پاسخ دهیم.

با ما تماس بگیرید !

ارسال
ارسال
ثبت سفارش

برای دریافت منابع رایگان ، خبر نامه ها و طرح های پیشنهادی ثبت نام کنید!


ارسال درخواست
ارسال درخواست


با ارسال این فرم من با موافقت خود را با دریافت اطلاعات و اخبار مرتبط با بلبین درایران اعلام می دارم. بلبین تحت هیچ شرایط جزییات اطلاعات شما در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد.