بلبین در ایران

ما نمایندگی رسمی بلبین در ایران هستیم. بلبین را به عنوان یکی از ابزارهای قوی رشد و توسعه قبول داریم. تلاشمان اینست که با بلبین به کسب و کارهای ایران کمک کنیم تا نتیجه بخش ترعمل کنند. پتانسلی افراد را شکوفا کنیم و در رشد وتوسعه کشورمان ازاین طریق سهیم باشیم.

اگر شما از نسخه های قبلی حتی غیر رسمی بلبین استفاده می کنید یک قدم برداشته اید. حالا می توانید با ما تجربه تان را ارتقا دهید.

پروفایل شغلی درمقابل فردی

علاوه بر پروفایل فردی از پروفایل شغلی بلبین نیز در سازمان خود یا سازمانی که با آن کار می کنید استفاده نمایید. و این یک مقایسه دقیق و جامع از تناسب نقش های فردی با نقش های مناسب برای شغل

team-goal
کارگاه-بلبین

متخصص بلبین شوید!

شما با ما می توانید تحلیل گر حرفه ای بلبین شوید! ما به عنوان نماینده رسمی بلبین در ایران به تمام منابع اصلی دسترسی داریم و می توانیم آنها را در اختیار شما بگذاریم تا به رشد حرفه ای خودتان و دیگران کمک کنید.

کارکنان متخصص داشته باشید!

کارکنان منتخبتان آموزش ببیند و مربیان توسعه شوند . کمک کنند افراد شما بیشترین استفاده از بلبین را در سازمانتان داشته باشید و در تمام مراحلی انتخاب ، توسعه ، نگهداشت و حتی خروج از سازمان ابزاری قوی و یکدست داشته باشید.

شرایط-کارگاه
شرایط-کارگاه

360 درجه ببینید!

نسخه ۳۶۰ درجه بلبین را برای افراد فعال سازید واطلاع دقیق تری از نقش تیمی افراد به آنها ارایه دهید برای اطلاع بیشتر این صفحه را مطالعه نمایید .

درخواست شرکت و یا برگزاری دوره آموزشی

[kswr_cf7 cf7_id=”317″ cf7_style=”contact-form”]
ثبت سفارش

برای دریافت منابع رایگان ، خبر نامه ها و طرح های پیشنهادی ثبت نام کنید!


[kswr_cf7 cf7_id="535" cf7_style="contact-form"]


با ارسال این فرم من با موافقت خود را با دریافت اطلاعات و اخبار مرتبط با بلبین درایران اعلام می دارم. بلبین تحت هیچ شرایط جزییات اطلاعات شما در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد.